MAX PARTS

MAX PARTS je nová značka vysoko kvalitných náhradných dielov a príslušenstva na nákladné a úžitkové vozidlá, vleky, návesy a autobusy, ktoré po všetkých stránkach spľňajú minimálne rovnaké požiadavky ako originálny diel. Kedže sú tieto náhradné diely v drtivej väčšine prípadov montované aj na vozidlá, ktoré sú nároky na kvalitu a odolnosť náhradných dielov MAX PARTS v mnohých ohľadoch vyššie. Kvalita týchto produktov je podložená všetku dostupnú certifikáciou a homologizáciou, predovšetkým potom konkrétne potrebou a skúsenosťami zákazníkov. Všetky náhradné diely MAX PARTS sú pod neustálou kontrolou technického oddelenia.

 

AKUMULÁTORY

Akumulátory MAX PARTS optimum Vám prinášajú dlhú životnosť, vysokú spoľahlivosť a optimálny pomer ceny a vysokého výkonu. Rad Optimum je vyrábaná v kapacitách 45Ah, 56Ah, 60Ah, 74Ah, 80Ah, 91Ah, 100Ah, 110Ah, 140Ah, 180Ah a 225Ah. Akumulátory MAX PARTS sú určené pre vozidlá všetkých tried. Sú vyrábené v Českej republike a nadväzujů na dlhoročné skúsenosti s výrobou autobatérií.

 

LETNÉ KVAPALINY DO OSTREKOVAČOV

Letná kvapalina MAX PARTS je vyrobena z kvalitných surovín. Odstraňuje nečistoty a zvyšky hmyzu, navyše Vaše vozidlo prevonia príjemnou arómou. Výhodou tiež je, že nevysušuje plasty a gumové časti na vozidle.

 

BRZDOVÉ KOTÚČE

Brzdové kotúče MAX PARTS sú vyrábané podľa požadovaných rozmerových a materiálových štandardov. Vďaka permanentnej kontrole priebehu výroby a dodržiavanie zodpovedajúcich technologických postupov sa zvyšuje odolnosť brzdových kotúčov MAX PARTS o viac ako 40% voči tepelnému opotrebeniu.

 

TLMIČE PRUŽENIA

Tlmiče pruženia MAX PARTS pre nákladné a úžitkové vozidlá sa radí v sektore aftermarketových náhradných dielov medzi najkvalitnejšie výrobky. Tlmiče MAX PARTS vynikajú dlhou životnosťou a zaručujú vyššiu stabilitu plne naloženého vozidla. V našej ponuke nájdete tlmiče pruženia pre prednú a zadnú nápravu, tlmiče pre návesy a busy.

 

KOTVOVÉ PÁSY

Vysoko kvalitné kotevné pásy MAX PARTS sú vynikajúcim pomocníkom pri preprave ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladov. Vyznačujú sa maximálnou silou v priamom ťahu až 2500 daN, pri opásanie nákladu až 5000 daN. Štandardne sú kotevné pásy MAX PARTS s račňou zakončené hrotovými hákmi. Pre rýchlejšie a silnejšie upevnenie nákladu využite vybrané kotevné pásy s ERGO račnou.

 

INDIKÁTOR OPOTREBOVANIA DOSKY

Indikátory opotrebovania MAX PARTS zaručujú rychly a pohodlný spôsob kontroly opotrebenia brzdových dosiek. Pri signalizácii opotrebenia brzdových dosiek je nutné naplánovať servisnú prehliadku a v rámci nej vymeniť spolu s brzdovými doskami tiež indikátor ich opotrebenia. Tým zvýšite bezpečnosť na ceste a zabránite zbytočným nehodám.

                                                                                                                                                                                                                    

Pre viac informácií ku značke MAX PARTS a produktom kliknite na odkaz TU