O nás

SPOLOČNOSŤ NA SLOVENSKOM TRHU PÔSOBÍ UŽ 30 ROKOV. ZA TOTO OBDOBIE SME SI ZVLÁDLI VYTVORIŤ POVESŤ SPOĽAHLIVÉHO A STABILNÉHO DODÁVATEĽASpoločnosť ADIP SLOVAKIA, spol. s r. o. je lídrom v distribúcii náhradných dielov a príslušenstva pre nákladné automobily, autobusy v Českej republike aj na Slovensku. Viac ako 1 milión zalistovaných položiek od viac ako 300 renomovaných dodávateľov, vlastný distribučný systém, zákaznícky e-shop a systém technickej podpory tvoria chrbticu systému dodávok náhradných dielov a príslušenstva.

- vlastníme certifikát ISO 9001:2008,
- v našich skladoch pre Vás máme pripravenú širokú ponuku náhradných dielov od popredných domácích i zahraničných dodávateľov,
- zaručujeme Vám vždy konkurencieschopnú cenu,
- nájdete nás na 13-tich predajných miestach v Českej republike a 18-ti miestach na Slovensku,
- tovar Vám dodávame pravidelným nočným a denným rozvozom,
- rozšírili sme skladové zásoby v Trenčíne a Banskej Bystrici,
- zriadili sme pre Vás predaj Modrá linka,
- zabezpečujeme technickú podporu pri používaní dielov zakúpených u nás,
- zabezpečujeme produktové školenie pre nami dodávaný tovar.

Tradícia a kvalita bez kompromisov! Toto je hlavné heslo spoločnosti ADIP SLOVAKIA, ktorým sa riadia všetci naši zamestnanci.

E-SHOP

Jednoduchý a prehľadný systém objednávania, ktorý neustále aktualizujeme a obnovujeme. V súčasnej dobe pre Vás pripravujeme novú podobu e-shopu, ktorý bude spľňať tie najprísnejšie kritériá.

TECHNICKÁ PODPORA

Na každom predajnom mieste sú k dispozícii odborníci, ktorí pomôžu pri špecifikácii požadovaných dielov.

ROZVOZ

Distribúcia objednaných dielov skladom 2x denne vo vybraných lokalitách, na ostatných miestach najdlhšie do 24 hodín. Logistika spološnosti sa neustále zrýchľuje, vďaka rozširovaniu centrálneho skladu v Zlíně-Březnici a regionálnym skladom v Trenčíne a Banskej Bystrici, rovnako tak vďaka každodenným závozom priamo od externých dodávateľov.

MAX PARTS

Privátna značka ponúka kvalitné alternatívy produktov v mnohých sortimentných kategóriách. Vybrať si môžete najmä v kategórii prevádzkových kvapalín, akumulátorov, zaisťovacej techniky, tlmičov pruženia, brzdových systémov, vzduchových systémov a ďalších.

PODPORA PREDAJA

Pravidelné bonusové a predajné akcie pre našich zákazníkov, ponúkajúce po celý rok možnosť atraktivných odmien k nákupom sortumentu u nás.

 

 

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEK

Prihláste sa k odberu e-mailových noviniek a nenechajte si ujsť zľavové akcie a ďalšie novinky!

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súladu s GDPR.